Get Adobe Flash player

Nasze przedszkole zostało założone w 1987 roku. Znajduje się na osiedlu Prądnik Biały. Przedszkole dysponuje 6 przestronnymi salami dydaktycznymi, salą do zajęć indywidualnych z udziałem specjalistów (psychologa, pedagoga, logopedy), pomieszczeniem do zabaw i ćwiczeń. Przedszkole posiada również duży ogród, który stanowi wspaniałe miejsce do zabaw (latem: zabawy w piaskownicy, zjeżdżalnia, huśtawki, drabinki; zimą: zjazdy saneczkowe z górki oraz zabawy na śniegu) a także do zajęć ruchowych, na świeżym powietrzu, pikników, festynów jak również do prowadzenia obserwacji przyrodniczych.

W naszej pracy wykorzystujemy szereg różnorodnych metod pracy z dzieckiem:

- Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne
- Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz
- Kinezjologia Edukacyjna Paula Dennisona
- Metoda Carla Orffa
- Aktywne Słuchanie Muzyki Batti Strauss
- Edukacja Przez Ruch Doroty Dziamskiej
- Elementy Metody Ireny Majchrzak Odimienna Nauka Czytania
- Pedagogika zabawy wg KLANZA

Organem prowadzącym przedszkole jest Gmina Miejska Kraków, nadzór pedagogiczny nad przedszkolem sprawuje Małopolski Kurator Oświaty.