Szanowni Rodzice,

W dniu 4 października odbyło się pierwsze zebranie Rady Rodziców Samorządowego Przedszkola Nr 29 w Krakowie. Zgodnie z Regulaminem Rady Rodziców oraz Statutem wybrano Prezydium Rady w skład, którego wchodzą:

Przewodnicząca Rady Rodziców: Pani Justyna Skowronek
Zastępca Przewodniczącej: Pani Anna Osip
Skarbnik: Pani Edyta Dziadosz
Sekretarz: Pani Magdalena Zdziebko

W trakcie zebrania ustalono iż:

1. Koszt prezentów Mikołajowych to 30 zł na dziecko. Prezent musi być podpisany imiennie
2. Dzięki dofinansowaniu Rady Dzielnicy zostanie zakupiona zabawka do ogrodu
przedszkolnego wybrana wspólnie przez Radę Pedagogiczną i Radę Rodziców
3. Chętni rodzice mogą się włączyć do organizowania poczęstunku na uroczystości przedszkolne
4.Mikołaj zawita do Przedszkola 7 grudnia, podczas jego pobytu będą robione zdjęcia w momencie wręczania prezentów
5.Bal andrzejkowy zorganizowany będzie 29 listopada – mile widziane przebrania oraz poczęstunek dla przedszkolaków
6.Wigilia odbędzie się 22 grudnia w każdej grupie. Będzie to tradycyjna Wigilia ze śpiewaniem pastorałek, kolęd oraz obiadem wigilijnym. Chętni rodzice mogą się włączyć do przygotowań tego wyjątkowego dnia
7.Zajęcia dodatkowe rozpoczną się w październiku, harmonogram umieszczony będzie na stronie internetowej przedszkola i na tablicy ogłoszeń.

Przedszkole zakłada Biblioteczkę Przedszkolaka – będzie można wypożyczać książeczki do domu i wspólnie je czytać wieczorami. Jeżeli mają Państwo na zbyciu jakieś książeczki w bardzo dobrym stanie prosimy o dostarczenie ich do naszej Biblioteczki.

Przedszkole poszukuje również sponsorów, którzy mogliby wspomóc naszą działalność darowiznami na Rachunek Dochodów Własnych lub zakupem pomocy dydaktycznych, zabawek do sal i ogrodu, nagród za udział w konkursach. Wsparcie z Państwa strony jest dla nas bardzo ważne.

Kolejne zebranie Rady Rodziców odbędzie się w połowie listopada.

Dyrektor Przedszkola mgr Katarzyna Gurniak